Този сайт използва "бисквитки". Ако продължите да го разглеждате, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация, моля, натиснете тук.
Добре дошли

Начало Хардуер за сървъри и работни станции Мрежови карти за сървъри и работни станции    77 артикула

Обща сума: 0 лв.

Всички посочени цени са с включен ДДС.

Предлаганите стоки са употребявани, освен ако не е указано друго.
Продуктите са тествани и покриват всички критерии за качество и надеждност.
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.

 

 

ITR Microsoft video

 

 

 

 

Windows 10
Сравни продукти
избрани
Изчисти
..
Hewlett-Packard-Enterprise-FTLF8529P4BCVAHP-А-клас-16Gbit-Fiber-Optic-SFP+-Module--793444-001-for-Server
Арт. № 80099697
 

Hewlett Packard Enterprise FTLF8529P4BCVAHP

  • А клас
  • 16Gbit Fiber Optic SFP+ Module
  • 793444-001
  • for Server
  • 90
     
    лв.

    Hewlett-Packard-Enterprise-QLE2692-HP-SN1100Q-Host-Bus-Adapter-А-клас-16Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-P9D94-63001-for-Server
    Арт. № 80099695
     

    Hewlett Packard Enterprise QLE2692-HP SN1100Q Host Bus Adapter

  • А клас
  • 16Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • P9D94-63001
  • for Server
  • 479
     
    лв.

    IBM-QLogic-FTLX8571S3BCL-QL-А-клас-10Gbit-Fiber-Optic-SFP+-Module--42C1816-
    Арт. № 80099534
     

    IBM QLogic FTLX8571S3BCL-QL

  • А клас
  • 10Gbit Fiber Optic SFP+ Module
  • 42C1816
  • 24
     
    лв.

    IBM-QLE2560-А-клас-8Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Low-Profile-42D0507-42D0503-for-Server
    Арт. № 80099497
     

    IBM QLE2560

  • А клас
  • 8Gbit Fiber Optic PCIe
  • Low Profile
  • 42D0507 42D0503
  • for Server
  • 48
     
    лв.

    DELL-OCE-1012-IX-D-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-10Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-0U011M-for-Server
    Арт. № 80099310
     

    DELL OCE-1012-IX-D Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 10Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 0U011M
  • for Server
  • 167
     
    лв.

    QLogic-QLE2562-DELL-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-8Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-0KV00H-for-Server
    Арт. № 80099307
     

    QLogic QLE2562-DELL Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 8Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 0KV00H
  • for Server
  • 48
     
    лв.

    DELL-Intel-X520-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-10Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-0U810N-for-Server
    Арт. № 80099306
     

    DELL Intel X520 Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 10Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 0U810N
  • for Server
  • 167
     
    лв.

    HP-Emulex-LPE12002-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-8Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-697890-001-for-Server
    Арт. № 80099213
     

    HP Emulex LPE12002 Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 8Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 697890-001
  • for Server
  • 42
     
    лв.

    Intel-FTLX8571D3BCVIT1-А-клас-10Gbit-Fiber-Optic-SFP+-Module--E65689-003-
    Арт. № 80099150
     

    Intel FTLX8571D3BCVIT1

  • А клас
  • 10Gbit Fiber Optic SFP+ Module
  • E65689-003
  • 42
     
    лв.

    6COM-6C-SFP-0310D-А-клас-1.25Gbit-Fiber-Optic-SFP+-Module---for-Server
    Арт. № 80097905
     

    6COM 6C-SFP-0310D

  • А клас
  • 1.25Gbit Fiber Optic SFP+ Module
  • for Server
  • 18
     
    лв.

    MicroOptics-MO-C-ST1-А-клас-10-100-1000-SFP-Module---
    Арт. № 80097903
     

    MicroOptics MO-C-ST1

  • А клас
  • 10/100/1000 SFP Module
  • 48
     
    лв.

    DELL-Intel-X520-DA2-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-10Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-0XYT17-for-Server
    Арт. № 80097676
     

    DELL Intel X520-DA2 Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 10Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 0XYT17
  • for Server
  • 167
     
    лв.

    Сравни продукти
    избрани
    Изчисти
    ..



    • Марка

      •  6COM    
         ALTIMA    
         Apple    
         Avago    
         Brocade    
         Cisco    
         DELL    
         Emulex    
         Finisar    
         HP    
         Hewlett Packard Enterprise    
         IBM    
         Intel    
         Lenovo    
         Matrox    
         MicroOptics    
         QLogic    
         Silicom    

    • Модел

      •  18601 Host Bus Adapter    
         21CFR 1040.10    
         21CFR(J)    
         557SFP+ Dual Port    
         560SFP+ Dual Port    
         6C-SFP-0310D    
         815 Single Port Host Bus Adapter    
         AFBR-57D7AMZ-QL    
         AJ718A    
         APL-A1317 Dual Port    
         AT-2700FTX    
         BR-1860 Host Bus Adapter    
         BladeSystem c-Class    
         CLASS 1 21CFR1040.10    
         DS-SFP-FC4G-SW    
         Dual Port    
         Emulex LPE11000    
         Emulex LPE12000 Host Bus Adapter    
         Emulex LPE12002 Dual Port Host Bus Ad    
         FC0210406-05 Host Adapter    
         FTLF8528P3BCV-QL    
         FTLF8529P4BCVAHP    
         FTLX8571D3BCVIT1    
         FTR-8519P-5A    
         FTRJ-8519-1-2.5    
         FlexFabric 534FLR-SFP+ Dual Port    
         FlexFabric 556FLR-SFP+ Dual Port    
         GLC-SX-MM    
         HP StorageWorks FCA2101    
         Intel X520 Dual Port Host Bus Adapter    
         Intel X520-DA2 Dual Port Host Bus Ada    
         LPE11000    
         LPE11000-M4    
         LPE11002 Dual Port    
         LPE1150    
         MGI XTOA-FP66LPAF    
         MO-C-ST1    
         NC382T Dual Port    
         NC522SFP Dual Port    
         NC523SFP Dual Port    
         NC550SFP Dual Port Host Bus Adapter    
         NC552SFP Dual Port    
         OCE-1012-IX-D Dual Port Host Bus Adap    
         Pro 1000 PT Dual Port    
         QLA2340    
         QLA2342 Dual Port    
         QLA2460    
         QLE2460    
         QLE2460 FC1142    
         QLE2462 Dual Port    
         QLE2560    
         QLE2560 Host Bus Adapter    
         QLE2562-DELL Dual Port Host Bus Adapt    
         QLE2562-HP Dual Port Host Bus Adapter    
         QLE2562-IBMX Dual Port Host Bus Adapt    
         QLE2692-HP SN1100Q Host Bus Adapter    
         QLogic FTLX8571S3BCL-QL    
         QLogic QLE2562 Dual Port Host Bus Ada    
         System X3550 X3650 M3 Dual Port    
         X132    

    • Статус

      •  А клас    
         Нов    

    • Вид мрежова карта

      •  1.25Gbit Fiber Optic    
         10/100/1000    
         10Gbit Fiber Optic    
         16Gbit Fiber Optic    
         1Gbit Fiber Optic    
         2Gbit Fiber Optic    
         4Gbit Fiber Optic    
         8Gbit Fiber Optic    
         Ethernet Fiber    

    • Стандарт

      •  PCI    
         PCI-E    
         PCI-X    
         PCIe    
         SFP Module    
         SFP+ Module    

    • Form Factor

      •  Low Profile    
         Standard Profile    

    • P/N

      •  0KV00H    
         0PF323    
         0U011M    
         0U810N    
         0XYT17    
         10-2195-01    
         24P0961    
         250176-001    
         283384-002    
         30-1301-02    
         397739-001    
         397740-001    
         39M6018    
         39R6526    
         39R6593    
         407620-001    
         407621-001    
         42C1816    
         42D0507 42D0503    
         43W7510 42C2070    
         456096-001 455885-001    
         458491-001    
         468349-001    
         468508-001    
         468508-002    
         489190-001    
         489190-001 AK344    
         489191-001    
         489192-001    
         49Y7962    
         57-0000088-01 468508-002    
         571520-011    
         581199-001    
         593742-001    
         614201-001 615406-001    
         614506-001 614201-001    
         630-9873    
         669279-001 665247-001    
         697890-001    
         69Y4509    
         700749-001    
         732454-001 764460-001    
         788991-001 792834-001    
         793444-001    
         80-1006027-03    
         81Y1671    
         BR0110401-05    
         E65689-003    
         FRU00Y5629    
         FRU42D0516    
         J9150A 1990-3882 1990-4065    
         J9151A 1990-3880    
         P9D94-63001    
         PEG2-X16-RoHS    

    • Доп. инфо

      •  10 GbE Adapter for Server    
         Daughter card for Server    
         Host Bus Adapter for Server    
         Short Wave Multi-Mode FC GBIC    
         for Server