| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkCentre M53 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Tiny Desktop |
| Процесор: | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор честота: | J1800 2410MHz 1MB |
| Памет обем: | 4GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3 |
| Storage обем: | 320GB |
| Storage стандарт: | SATA 2.5" |
| Гаранция: | 6 мес. |