| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkCentre M800 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | MiniTower |
| Процесор: | Intel Pentium |
| Процесор честота: | G4400 3300MHz 3MB |
| Памет обем: | 4GB |
| Памет тип: | DDR4 |
| Storage обем: | 500GB |
| Storage стандарт: | SATA |
| Оптично устройство: | DVD-RW |
| Гаранция: | 6 мес. |