| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad A285 |
| Процесор: | AMD Ryzen 3 PRO |
| Процесор честота: | 2300U 2000MHz 6MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | DDR4 Onboard |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Екран размер: | 12.5" |
| Резолюция: | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| Видео карта: | AMD Radeon Vega 6 Graphics |
| USB: | USB 3.1 and USB Type-C/DisplayPort |
| Доп. инфо: | Camera HDMI |
| Статус: | Grade A |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |