| Марка: | IBM |
| Модел: | System x3650 M2 |
| Статус: | Grade A |
| Storage поддръжка: | 8x 2.5" |
| Процесор: | Intel Xeon Quad-Core |
| Процесор честота: | E5506 2130Mhz 4MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | RDIMM DDR3 |
| Storage обем: | No storage |
| Storage стандарт: | SAS 2.5" |
| RAID Controller: | ServeRAID M5014/256MB |
| Вид мрежова карта: | 2-port 1Gb Ethernet |
| PSU: | 2x 675W |
| Кутия вид: | Rack Mount 2U |
| Гаранция: | 6 мес. |