| Марка: | HP |
| Модел: | Z240 Tower Workstation |
| Статус: | Grade A |
| Процесор: | Intel Core i7 |
| Процесор честота: | 7700K 4200MHz 8MB |
| Памет обем: | 16GB |
| Памет тип: | DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage размер: | 2.5 Inch SSD |
| Storage стандарт: | SATA |
| Оптично устройство: | Slim DVD-RW |
| Кутия вид: | Tower |
| Доп. инфо: | Card Reader |
| Гаранция: | 6 мес. |