| Марка: | HP |
| Модел: | RP9 G1 Retail System Model 9015 Touchscreen |
| Статус: | Grade A |
| Процесор: | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор честота: | G3900 2800MHz 2MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Storage обем: | 256GB |
| Оптично устройство: | NO OD |
| Кутия вид: | All-In-One |
| Монитор: | 15.6" 1366x768 |
| Гаранция: | 6 мес. |