| Марка: | HP |
| Модел: | ProDesk 405 G6 DM |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Процесор честота: | 4650GE 3300MHz 8MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Доп. инфо: | DisplayPort |
| Гаранция: | 12 мес. |