| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkSmart Hub Teams |
| Кутия вид: | All-In-One |
| Статус: | Grade A |
| Екран размер: | 10.1" |
| Резолюция: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 8365U 1600MHz 6MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR4 |
| Storage обем: | 128GB |
| Storage стандарт: | M.2 NVMe SSD |
| Доп. инфо: | Wi-Fi Touchscreen |
| Гаранция: | 12 мес. |