| Марка: | Lenovo |
| Модел: | ThinkPad X200 |
| Процесор: | Intel Core 2 Duo |
| Процесор честота: | P8600 2400Mhz 3MB |
| Памет обем: | 2GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3 |
| Storage обем: | 160GB |
| Storage стандарт: | SATA |
| Екран размер: | 12.1" |
| Резолюция: | 1280x800 WXGA 16:10 |
| Видео карта: | Intel 4500MHD |
| USB: | USB 2.0 |
| Статус: | Grade A |
| Батерия статус: | OK |
| Гаранция: | 12 мес. |