AU Optronics B154EW04 Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
AU Optronics B154EW04 Grade A
Марка: AU Optronics
Модел: B154EW04
Статус: Grade A
Екран размер: 15.4"
Резолюция: 1280x800 WXGA 16:10
Подсветка: CCFL
Покритие: Glossy
Конектор: 30 pins
Доп. инфо: Notebook LCD
Гаранция: 1 мес.
LG LP141WX5 Refurbished
LG LP141WX5 Refurbished
  • Екран размер: 14.1"
  • Подсветка: LED
  • Покритие: Matte
  • Конектор: 30 pins