| Марка: | Fujitsu-Siemens |
| Модел: | Esprimo Q5030 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | Intel Core 2 Duo |
| Процесор честота: | T6400 2000Mhz 2MB |
| Памет обем: | 2GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR2 |
| Storage обем: | 160GB |
| Storage стандарт: | SATA 2.5" |
| Оптично устройство: | Slim DVD-RW |
| Доп. инфо: | Wi-Fi |
| Гаранция: | 6 мес. |