| Марка: | Fujitsu |
| Модел: | Esprimo Q9000 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | Intel Core i3 |
| Процесор честота: | 350M 2260Mhz 3MB |
| Памет обем: | 4GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3 |
| Storage обем: | 320GB |
| Storage стандарт: | SATA 2.5" |
| Оптично устройство: | Slim DVD-RW |
| Гаранция: | 6 мес. |