Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Code: 80095088
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
Code: 80109321
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Contrast ratio: 4000:1
  • Color: Black
1149 00 2247 25BGN
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 250 cd/m2
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Display size: 27"