Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80096661
Brand: Dell
Model: AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: 4.0x1.7
Additional info: 19.5V 3.34A Original
P/N: 09C29N
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
Code: 80008751
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 11.8A Original
  • P/N: 609946-001 693714-001
31 00 60 63BGN
Fujitsu-Siemens AC Adapter 65W
Fujitsu-Siemens AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 5.5x2.5
  • Additional info: 19V 3.42A Original
Lenovo AC Adapter 65W
Lenovo AC Adapter 65W
  • Power plug: Slim-tip
  • Additional info: 20V 3.25A Original