Samsung S27A600UUU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S27A600UUU Grade A
Code: 80107443
Brand: Samsung
Model: S27A600UUU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S27A600UUU Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
Code: 80082765
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Display size: 23.6"
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"