Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W
Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80113375
Brand: Dell
Model: AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 3.34A Original
P/N: 0P975F 05K74V 0TN800
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W
HP Travel AC Adapter 65W
HP Travel AC Adapter 65W
Code: 80111325
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 4.8x1.7
  • Additional info: 19.5V 3.33A Original