Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80116195
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
Code: 80116663
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1300:1
  • Color: Black
1294 00 2530 84BGN
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Display size: 31.5"
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Display size: 54.6"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"