Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80119117
Brand: Lenovo
Model: AC Adapter ADL300SLC3A
Power: 300W
Grade: Grade A
Power plug: Slim-tip
Additional info: 20V 15A Original
P/N: 5A10W86289 5A10W86290
Warranty: 12 months
Similar products to Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W
HP Travel AC Adapter 90W
HP Travel AC Adapter 90W
Code: 80113590
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 4.62A Original
  • P/N: 616072-001
16 00 31 29BGN
Lenovo Power Hub 65W
Lenovo Power Hub 65W
  • Power plug: Round Tip 7.9x5.5
  • Additional info: 20V 3.25A Original