HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
Code: 80008751
Brand: HP
Model: AC Adapter HSTNN-LA12
Power: 230W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 11.8A Original
P/N: 609946-001 693714-001
Warranty: 12 months
Similar products to HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
Code: 80008012
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 6.7A Original
  • P/N: 0JU012 0HG5D1 0VJCH5 0MTMPN 0P7KJ5 0M55GJ 0WRHKW 063P9N 06G99N 0CM161
19 00 37 15BGN
Dell AC Adapter PA-9 90W
Dell AC Adapter PA-9 90W
  • Additional info: 3-pin 20V 4.5A Original
  • P/N: 06G356
HP AC Adapter TPC-CA54 65W
HP AC Adapter TPC-CA54 65W
  • Additional info: 19.5V 3.33A Original
  • P/N: 708992-001 684792-001
Lenovo AC Adapter PA-1650-52LC 65W
  • Power plug: Barrel 5.5x2.5
  • Additional info: 19V 3.42A Original
HP Travel AC Adapter 65W
HP Travel AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 4.8x1.7
HP Compaq AC Adapter 65W
HP Compaq AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 4.8x1.7
  • Additional info: 18.5V 3.5A Original
Microsoft AC Adapter Surface Pro 3 Docking Station 48W
  • Additional info: 12V 4A Original