Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80070172
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
Code: 80015550
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 800:1
  • Color: Black
21 00 41 07BGN
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 500 cd/m2
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Brightness: 250 cd/m2
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"