Philips 241P4QPYES Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Philips 241P4QPYES Grade A
Code: 80082273
Brand: Philips
Model: 241P4QPYES
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Silver/Black
TCO: TCO 5.2
Monitor extras: Stereo Speakers + USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Philips 241P4QPYES Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
Code: 80105797
  • Display size: 23"
  • Color: Silver/Black
92 00 179 94BGN
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Black
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Display size: 31.5"
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Display size: 21.5"