Този сайт използва "бисквитки". Ако продължите да го разглеждате, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация, моля, натиснете тук.
Добре дошли
Обща сума: 0 лв.

Всички посочени цени са с включен ДДС.

Предлаганите стоки са употребявани, освен ако не е указано друго.
Продуктите са тествани и покриват всички критерии за качество и надеждност.
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.

 

 

ITR Microsoft video

 

 

 

 

Windows 10
Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic    Short Wave Multi-Mode FC GBIC Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic    Short Wave Multi-Mode FC GBIC Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic    Short Wave Multi-Mode FC GBIC Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic    Short Wave Multi-Mode FC GBIC Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic    Short Wave Multi-Mode FC GBIC



12
 
лв.

Марка: Finisar


Модел: FTR-8519P-5A


Статус: А клас


Вид мрежова карта: 1Gbit Fiber Optic


Доп. инфо: Short Wave Multi-Mode FC GBIC


Гаранция: 1 мес.


Арт. № 90005667



Още продукти от категория Мрежови карти за сървъри и работни станции:
Мрежови карти за сървъри и работни станции-IBM-Emulex-LPE11000-А-клас
IBM Emulex LPE11000 А клас 4Gbit Fiber Optic PCIe Standard Profile 43W7510 42C2070 for Server
Мрежови карти за сървъри и работни станции-Finisar-FTR-8519P-5A-А-клас
Finisar FTR-8519P-5A А клас 1Gbit Fiber Optic Short Wave Multi-Mode FC GBIC
Мрежови карти за сървъри и работни станции-Emulex-LPE11000-M4-А-клас
Emulex LPE11000-M4 А клас 4Gbit Fiber Optic PCIe Standard Profile for Server