Този сайт използва "бисквитки". Ако продължите да го разглеждате, Вие се съгласявате с тяхното използване. За повече информация, моля, натиснете тук.
Добре дошли

Начало Хардуер за сървъри и работни станции Мрежови карти за сървъри и работни станции    55 артикула

Обща сума: 0 лв.

Всички посочени цени са с включен ДДС.

Предлаганите стоки са употребявани, освен ако не е указано друго.
Продуктите са тествани и покриват всички критерии за качество и надеждност.
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.

 

 

ITR Microsoft video

 

 

 

 

Windows 10
Сравни продукти
избрани
Изчисти
Brocade-815-Single-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-8Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-571520-011-for-Server
Арт. № 80086491
 

Brocade 815 Single Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 8Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 571520-011
  • for Server
  • 60
     
    лв.

    DELL-Broadcom-BCM95722-Single-Port-А-клас-10-100-1000-PCIe-Standard-Profile-0J5P32-
    Арт. № 80085985
     

    DELL Broadcom BCM95722 Single Port

  • А клас
  • 10/100/1000 PCIe
  • Standard Profile
  • 0J5P32
  • 22
     
    лв.

    MicroOptics-MO-C-ST1-Нов-10-100-1000-SFP-Module---
    Арт. № 80082675
     

    MicroOptics MO-C-ST1

  • Нов
  • 10/100/1000 SFP Module
  • 90
     
    лв.

    QLogic-QLE2562-HP-Dual-Port-Host-Bus-Adapter-А-клас-8Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-489191-001-for-Server
    Арт. № 80080934
     

    QLogic QLE2562-HP Dual Port Host Bus Adapter

  • А клас
  • 8Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 489191-001
  • for Server
  • 60
     
    лв.

    Matrox-MGI-XTOA-FP66LPAF-А-клас-2Gbit-Fiber-Optic-PCI-Standard-Profile--
    Арт. № 80080235
     

    Matrox MGI XTOA-FP66LPAF

  • А клас
  • 2Gbit Fiber Optic PCI
  • Standard Profile
  • 30
     
    лв.

    Brocade-18601-Host-Bus-Adapter-А-клас--PCIe-Standard-Profile--16Gbit-for-Server
    Арт. № 80079634
     

    Brocade 18601 Host Bus Adapter

  • А клас
  • PCIe
  • Standard Profile
  • 16Gbit for Server
  • 431
     
    лв.

    DELL-Ethernet-Converged-Network-Adapter-X520-DA2-Dual-Port-А-клас--PCIe-Standard-Profile-E10G42BTDA-02094N-10Gbit-for-Server
    Арт. № 80079630
     

    DELL Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 Dual Port

  • А клас
  • PCIe
  • Standard Profile
  • E10G42BTDA 02094N
  • 10Gbit for Server
  • 203
     
    лв.

    DELL-QLE2460-А-клас-4Gbit-Fiber-Optic-PCIe-Standard-Profile-0PF323-for-Server
    Арт. № 80074816
     

    DELL QLE2460

  • А клас
  • 4Gbit Fiber Optic PCIe
  • Standard Profile
  • 0PF323
  • for Server
  • 42
     
    лв.

    Intel-Pro-1000-MT-А-клас-10-100-1000-PCI-X-Standard-Profile--PWLA8490MT
    Арт. № 80072025
     

    Intel Pro 1000 MT

  • А клас
  • 10/100/1000 PCI-X
  • Standard Profile
  • PWLA8490MT
  • 22
     
    лв.

    HP-QLE2560-Host-Bus-Adapter-А-клас--PCIe-Standard-Profile-489190-001-
    Арт. № 80071131
     

    HP QLE2560 Host Bus Adapter

  • А клас
  • PCIe
  • Standard Profile
  • 489190-001
  • 60
     
    лв.

    HP-Emulex-LPE12000-Host-Bus-Adapter-А-клас--PCIe-Standard-Profile-489192-001-
    Арт. № 80071130
     

    HP Emulex LPE12000 Host Bus Adapter

  • А клас
  • PCIe
  • Standard Profile
  • 489192-001
  • 119
     
    лв.

    Cisco-DS-SFP-FC4G-SW-А-клас-4Gbit-Fiber-Optic-SFP-Module---10-2195-01
    Арт. № 80070363
     

    Cisco DS-SFP-FC4G-SW

  • А клас
  • 4Gbit Fiber Optic SFP Module
  • 10-2195-01
  • 36
     
    лв.

    Сравни продукти
    избрани
    Изчисти



    • Марка

      •  ALTIMA    
         Apple    
         Brocade    
         Cisco    
         DELL    
         Emulex    
         Finisar    
         HP    
         Hewlett Packard Enterprise    
         IBM    
         Intel    
         Matrox    
         MicroOptics    
         QLogic    

    • Модел

      •  18601 Host Bus Adapter    
         815 Single Port Host Bus Adapter    
         AJ718A    
         APL-A1317 Dual Port    
         AT-2700FTX    
         Broadcom BCM95722 Single Port    
         DS-SFP-FC4G-SW    
         Emulex LPE11000    
         Emulex LPE12000    
         Emulex LPE12000 Host Bus Adapter    
         Ethernet Converged Network Adapter X5    
         FC0210406-05 Host Adapter    
         FTR-8519P-5A    
         FTRJ-8519-1-2.5    
         GLC-SX-MM    
         HP StorageWorks FCA2101    
         Intel I350-T4 Quad Port    
         LPE11000    
         LPE11000-M4    
         LPE11002 Dual Port    
         LPE1150    
         LPE12002    
         MGI XTOA-FP66LPAF    
         MO-C-ST1    
         NC360T Dual Port    
         NC382T Dual Port    
         NC522SFP Dual Port    
         NC523SFP Dual Port    
         NC550SFP Dual Port Host Bus Adapter    
         NC7771    
         NetXtreme 1000T+    
         Pro 1000 MT    
         Pro 1000 PT Dual Port    
         QLA2340    
         QLA2342 Dual Port    
         QLA2460    
         QLE2460    
         QLE2460 FC1142    
         QLE2462 Dual Port    
         QLE2560    
         QLE2560 Host Bus Adapter    
         QLE2562 Dual Port Host Bus Adapter    
         QLE2562-HP Dual Port Host Bus Adapter    
         QLE4060C    
         X132    

    • Статус

      •  А клас    
         Нов    

    • Вид мрежова карта

      •  10/100/1000    
         10Gbit Fiber Optic    
         1Gbit Fiber Optic    
         1Gbit iSCSI    
         2Gbit Fiber Optic    
         4Gbit Fiber Optic    
         8Gbit Fiber Optic    
         Ethernet Fiber    

    • Стандарт

      •  PCI    
         PCI-E    
         PCI-X    
         PCIe    
         SFP Module    
         SFP+ Module    

    • Form Factor

      •  Low Profile    
         Standard Profile    

    • P/N

      •  0J5P32    
         0PF323    
         10-2195-01    
         24P0961    
         250176-001    
         268794-001    
         283384-002    
         30-1301-02    
         397739-001    
         397740-001    
         39M6018    
         39R6526    
         39R6593    
         39Y6081    
         407620-001    
         407621-001    
         412651-001    
         43W7510 42C2070    
         458491-001    
         468349-001    
         468508-001    
         489190-001    
         489190-001 AK344    
         489191-001    
         489192-001    
         489192-001 AJ762-63002    
         571520-011    
         581199-001    
         593742-001    
         630-9873    
         9YD6K    
         E10G42BTDA 02094N    
         IX4010402-02    
         J9150A 1990-3882 1990-4065    
         PWLA8490MT    

    • Доп. инфо

      •  10 GbE Adapter for Server    
         10Gbit for Server    
         16Gbit for Server    
         Host Bus Adapter for Server    
         Short Wave Multi-Mode FC GBIC    
         for Server