Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W
Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter LA65NM170 HA65NM170
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: USB-C
Доп. инфо: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original
P/N: 02YK0F 0M1WCF 0K5MD6 0JYJNW 0JYJNW 01N3PY 0JJV9D
Гаранция: 12 мес.