Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W
Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80094978
Brand: Dell
Model: AC Adapter LA65NM170 HA65NM170
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: USB-C
Additional info: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original
P/N: 02YK0F 0M1WCF 0K5MD6 0JYJNW 0JYJNW 01N3PY 0JJV9D
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter LA65NM170 HA65NM170 65W