Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Екран размер: 23"
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"