Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: 4.0x1.7
Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
P/N: 09C29N
Гаранция: 12 мес.
Dell AC Adapter 45W
Dell AC Adapter 45W
  • Статус: Grade A
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/2A 20V/2.25A Original
  • P/N: 04RYWW
Apple AC Adapter USB-C (EU) 20W
  • Доп. инфо: Original
  • P/N: MUVV3ZM
Dell AC Adapter PA-9 90W
Dell AC Adapter PA-9 90W
  • Доп. инфо: 3-pin 20V 4.5A Original
  • P/N: 06G356
Lenovo AC Adapter 130W
Lenovo AC Adapter 130W
  • Букса: Round Tip 6.3x3.0
  • Доп. инфо: 19.5V 6.7A Original