BenQ G2010WAP Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
BenQ G2010WAP Grade A
Марка: BenQ
Модел: G2010WAP
Статус: Grade A
Екран размер: 20.1"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO03
Вход 1: VGA
Гаранция: 6 мес.
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 8000:1
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"