BenQ G2010WAP Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
BenQ G2010WAP Grade A
Code: 80098952
Brand: BenQ
Model: G2010WAP
Grade: Grade A
Display size: 20.1"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO03
Input 1: VGA
Warranty: 6 months
Similar products to BenQ G2010WAP Grade A
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
Code: 80131049
  • Display size: 28"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
239 00 467 44BGN
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
  • Brightness: 250 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Display size: 23"