| Марка: | Dell |
| Модел: | OptiPlex 3060 |
| Статус: | Brand New Open Box |
| Кутия вид: | Slim Desktop |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 8500 3000MHz 9MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | M.2 SATA SSD |
| Оптично устройство: | NO OD |
| Операционна система: | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Гаранция: | 6 мес. |