| Марка: | Fujitsu |
| Модел: | Esprimo Q520 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | Intel Pentium |
| Процесор честота: | G3220T 2600MHz 3MB |
| Памет обем: | 4GB |
| Памет тип: | So-Dimm DDR3L |
| Storage обем: | 120GB |
| Storage стандарт: | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство: | NO OD |
| Доп. инфо: | Card Reader |
| Гаранция: | 6 мес. |