Philips 241B8QJEB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241B8QJEB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241B8QJEB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 8.0
TFT екстри: Stereo Speakers + USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort HDMI
Гаранция: 12 мес.
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Цвят: Grey
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"