Samsung S27A600UUU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S27A600UUU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S27A600UUU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C LAN
Гаранция: 12 мес.
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 70 000:1
  • Цвят: Black
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Яркост: 250 cd/m2
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: White
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Екран размер: 23"