| Марка: | Fujitsu |
| Модел: | Esprimo P757 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Microtower |
| Процесор: | Intel Core i3 |
| Процесор честота: | 7100 3900MHz 3MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | DDR4 |
| Storage обем: | 256GB |
| Storage стандарт: | 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство: | DVD |
| Гаранция: | 6 мес. |