Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W
Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
P/N: 06TM1C 0928G4 09RN2C 0RGFH0 098R6C 0TJ76K 00M5CW 0N6M8J
Гаранция: 12 мес.
Microsoft AC Adapter Surface Pro 4 Docking Station 90W
  • Статус: Grade A
  • Доп. инфо: 15V 6A Original
  • P/N: 1749
Dell AC Adapter PA-6 70W
Dell AC Adapter PA-6 70W
  • Доп. инфо: 3-pin 20V 3.5A Original
Lenovo AC Adapter 40W
Lenovo AC Adapter 40W
  • Букса: Barrel 5.5x2.5
  • Доп. инфо: 20V 2A Original