Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W
Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80113183
Brand: Dell
Model: AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 3.34A Original
P/N: 06TM1C 0928G4 09RN2C 0RGFH0 098R6C 0TJ76K 00M5CW 0N6M8J
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter HA65NS5-00 LA65NS2-01 65W
Lenovo AC Adapter 170W
Lenovo AC Adapter 170W
Code: 80062652
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Slim-tip
  • Additional info: 20V 8.5A Original