Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W
Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Lenovo
Модел: AC Adapter ADL230SDC3A
Мощност: 230W
Статус: Grade A
Букса: Slim-tip
Доп. инфо: 20V 11.5A Original