Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W
Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80113250
Brand: Lenovo
Model: AC Adapter ADL230SDC3A
Power: 230W
Grade: Grade A
Power plug: Slim-tip
Additional info: 20V 11.5A Original
P/N: SA10R16888
Warranty: 12 months
Similar products to Lenovo AC Adapter ADL230SDC3A 230W
Lenovo AC Adapter 170W
Lenovo AC Adapter 170W
Code: 80064328
  • Grade: Brand New
  • Power plug: Round Tip 7.9x5.5
  • Additional info: 20V 8.5A Original