Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Dell AC Adapter AA30NM131 30W Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Марка: Dell
Модел: AC Adapter AA30NM131
Мощност: 30W
Статус: Grade A
Доп. инфо: 19.5V 1.54A Original
P/N: 0HCDWK
Гаранция: 1 мес.