Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Lenovo
Модел: AC Adapter ADL300SLC3A
Мощност: 300W
Статус: Grade A
Букса: Slim-tip
Доп. инфо: 20V 15A Original
P/N: 5A10W86289 5A10W86290
Гаранция: 12 мес.
Lenovo AC Adapter 170W
Lenovo AC Adapter 170W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Slim-tip
  • Доп. инфо: 20V 8.5A with power conversion cable Original