Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W
Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W Dell AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter HA65NE1-00 FA65NE1-00
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
P/N: 0P975F 05K74V 0TN800
Гаранция: 12 мес.
Dell AC Adapter 330W
Dell AC Adapter 330W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 16.9A Original
  • P/N: 0GT1CX 0Y90RR
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
  • Доп. инфо: 19.5V 6.7A Original
  • P/N: 0JU012 0HG5D1 0VJCH5 0MTMPN 0P7KJ5 0M55GJ 0WRHKW 063P9N 06G99N 0CM161
Lenovo AC Adapter 90W
Lenovo AC Adapter 90W
  • Букса: Slim-tip
  • Доп. инфо: 20V 4.5A Original