Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00
Мощност: 90W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0NY512 03T6XF 0NN236 0FR613
Гаранция: 12 мес.
Lenovo AC Adapter 65W
Lenovo AC Adapter 65W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Slim-tip
  • Доп. инфо: 20V 3.25A Replacement
Dell AC Adapter 45W
Dell AC Adapter 45W
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/2.25A Original
  • P/N: 0HDCY5 0C036Y 0T6V87 0X2GC2 0P13YF DT6V87
Dell AC Adapter 180W
Dell AC Adapter 180W
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 9.23A Original
  • P/N: 01HKJ6 0974P7
Lenovo AC Adapter 45W
Lenovo AC Adapter 45W
  • Букса: 4.0x1.7
  • Доп. инфо: 20V 2.25A Original