Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80114484
Brand: Dell
Model: AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0NY512 03T6XF 0NN236 0FR613
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
Dell AC Adapter 45W
Dell AC Adapter 45W
Code: 80081603
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 4.5x3.0
  • Additional info: 19.5V 2.31A Original
  • P/N: 0KXTTW 00285K 070VTC
12 00 23 47BGN
HP Compaq AC Adapter 65W
HP Compaq AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 4.8x1.7
  • Additional info: 18.5V 3.5A Original
  • P/N: 239427-001 239427-003 381090-001 609936-001
Dell AC Adapter 24W
Dell AC Adapter 24W
  • Power plug: Micro-USB
  • Additional info: 5V/2A 19.5V/1.2A Original
  • P/N: 077GR6
Fujitsu-Siemens AC Adapter 65W
Fujitsu-Siemens AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 5.5x2.5
  • Additional info: 19V 3.42A Original
HP Travel AC Adapter 90W
HP Travel AC Adapter 90W
  • Additional info: 19.5V 4.62A Original NO CABLE
  • P/N: 601485-001 616072-001 695201-001
Dell AC Adapter 180W
Dell AC Adapter 180W
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 9.23A Original
  • P/N: 01HKJ6 0974P7
Dell AC Adapter with Power Cable 65W
  • Additional info: 19.5V 3.34A Original
  • P/N: 0DF263 0HN662 0F7970 0CF745 0YD637 05U092 0T2357
HP Travel AC Adapter 90W
HP Travel AC Adapter 90W
HP AC Adapter 40W
HP AC Adapter 40W
  • Additional info: 19.5V 2.05A Original
HP AC Adapter TPN-DA15 45W
HP AC Adapter TPN-DA15 45W
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A Original