Samsung S24H850QFU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24H850QFU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24H850QFU
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C
Гаранция: 12 мес.
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Екран размер: 27"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"