Chicony AC Adapter A18-135P1B 135W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Chicony
Модел: AC Adapter A18-135P1B
Мощност: 135W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 20V 6.75A