Chicony AC Adapter A18-135P1B 135W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Chicony
Модел: AC Adapter A18-135P1B
Мощност: 135W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 20V 6.75A
P/N: A135A029P
Гаранция: 1 мес.
Dell AC Adapter 240W
Dell AC Adapter 240W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 12.3A Original