Dell AC Adapter HA60NM200 DA60NM200 60W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter HA60NM200 DA60NM200
Мощност: 60W
Статус: Grade A
Букса: USB-C
Доп. инфо: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3A Original
P/N: 022JKR 0XVH3P 0V6YKG
Гаранция: 12 мес.
Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Barrel 4.5x3.0
  • Доп. инфо: 19.5V 4.62A Original
  • P/N: 0RT74M 03D6KK 07HRTX
Apple AC Adapter USB-C (EU) 20W
  • Доп. инфо: Original
  • P/N: MUVV3ZM
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 6.7A Original
  • P/N: 0JU012 0HG5D1 0VJCH5 0MTMPN 0P7KJ5 0M55GJ 0WRHKW 063P9N 06G99N 0CM161
HP AC Adapter 20W
HP AC Adapter 20W
  • Доп. инфо: 15V 1.33A Original