Dell AC Adapter HA60NM200 DA60NM200 60W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80119185
Brand: Dell
Model: AC Adapter HA60NM200 DA60NM200
Power: 60W
Grade: Grade A
Power plug: USB-C
Additional info: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3A Original
P/N: 022JKR 0XVH3P 0V6YKG
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter HA60NM200 DA60NM200 60W
HP AC Adapter HSTNN-DA01 135W
HP AC Adapter HSTNN-DA01 135W
Code: 80029433
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 6.9A Original
  • P/N: 648964-002
22 00 43 03BGN
HP AC Adapter 120W
HP AC Adapter 120W
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 18.5V 6.5A Replacement
HP AC Adapter TPN-AA07 45W
HP AC Adapter TPN-AA07 45W
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A Original
  • P/N: L43407-001
Apple AC Adapter MagSafe 1 60W
Apple AC Adapter MagSafe 1 60W
  • Additional info: 16.5V 3.65A Original
HP Travel AC Adapter 65W
HP Travel AC Adapter 65W
  • Power plug: Barrel 4.8x1.7
  • Additional info: 19.5V 3.33A Original
  • P/N: 693716-001
Lenovo AC Adapter 65W
Lenovo AC Adapter 65W
  • Power plug: Round Tip 7.9x5.5
  • Additional info: 20V 3.25A Original