| Марка: | Apple |
| Модел: | Mac mini 7,1 A1347 |
| Статус: | Grade A |
| Кутия вид: | Desktop Mini |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| Процесор честота: | 4278U 2600MHz 3MB |
| Памет обем: | 8GB |
| Памет тип: | LPDDR3 |
| Storage обем: | 1TB |
| Storage стандарт: | SATA 2.5" |
| Доп. инфо: | Wi-Fi |
| Гаранция: | 6 мес. |